Drużyna rocznika 2016 prowadzona przez trenera Przemysława Kuczoka zanotowała kolejny wielki sukces. W dwudniowym, silnie obsadzonym turnieju Bielik Cup w Krakowie nasza ekipa okazała się najlepsza, zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej.
To kolejne potwierdzenie jakości szkolenia w naszym klubie. Po wygranym Podhale Cup, tym razem zawodnicy z rocznika 2016 sięgają po zwycięstwo w jeszcze bardziej wymagającej rywalizacji. Wynik ten cieszy tym bardziej, że został osiągnięty przez drużynę z niewielkiej miejscowości jaką jest Turza Śląska, co pokazuje, że pasja i systematyczna praca potrafią przynosić wymierne rezultaty.
Dzięki wygranej w Krakowie, nasza drużyna uzyskała awans do ogólnopolskich finałów, które odbędą się w czerwcu.
