Zapowiedź 34 kolejki

Przegrywając poprzedni mecz w 33 kolejce z Odrą Bytom Odrzański w ostatnich sekundach sprowokowaliśmy sytuację, w której ostatni mecz koniecznie musimy wygrać. Na stadion przy Bogumińskiej przyjeżdza będąca w dobrej formie (dwa zwycięstwa, w tym przekonywujące 5:0 ze Ślęzą Wrocław w poprzedniej kolejce) ekipa Warty Gorzów Wielkopolski, która rzutem na taśmę wyprzedziła nas w ligowej tabeli i to ona na chwilę obecną znajduje się na pozycji gwarantującej utrzymanie w 3 lidze. Pojedynek poprowadzi sędzia Marcin Kochanek z Tarnowa Opolskiego (Opolski ZPN), na liniach astystować mu będą Paweł Jałowiec (Opole) oraz Jakub Konicki (Opole).

W ekipie gospodarzy zabraknie w tym meczu pauzującego za żółte kartoniki Michała Szymały, natomiast goście zagrają bez pauzującego Maksymiliana Trepczyńskiego

Poprzedni mecz z udziałem obu drużyn odbył się w ramach 17 kolejki 18 listopada 2023 roku i zakończył się remisem 2:2. Bramki dla naszego zespołu strzelali wtedy Mateusz Bodzioch oraz Michał Gałecki. Warto podkreślić, iż bramkę wyrównującą ekipa z Gorzowa zdobyła w doliczonym czasie gry.

Ciężar gatunkowy spotkania jest przeogromny, gdyż zarówno ekipa Dariusza Kłusa, jak i goście z Gorzowa mogą w sobotnie popołudnie pożegnać się z 3 ligą.

Zapraszamy na Bogumińską do kibicowania wszystkich sympatyków, wasz doping jest bardzo potrzebny!

Leave a comment